Darmowa dostawa do naszych salonów w Łodzi 

Zdjęcie na piance pcv - FOTOBOARD

Fotoboard  to efektowna i nowoczesna forma prezentacji zdjęć.  Wydruk Twojego zdjęcia naklejony jest  na piankę o grubości  5 mm.  To bardzo lekka i sztywna konstrukcja. Idealnie sprawdza się przy organizacji wystaw, prezentacji w firmie,  lub wystroju w Twoim  domu.  Jest gotowy do zawieszenia, bez dodatkowych ram/opraw i w bardzo niskiej cenie. Zamów fotoboard i zobacz jaki efekt może nadać  wnętrzom Twojego domu piękna fotografia.  Jeśli nie wiesz jak rozmieścić swoje zdjęcia na ścianie, skorzystaj z naszej nowej oferty „Wizualizacja zdjęć na ścianie” 

Zdjęcie na utwardzonej piance pcv

  • ekologiczny, bezwonny  lateksowy  wydruk w  najwyższej jakości
  • bezpieczny do powieszenia  we wnętrzu – nie zawiera trujących rozpuszczalników
  • pianka o grubości  5 mm
  • łatwość  mocowania  na ścianie
  • zastosowanie : wnętrze Twojego domu, biura, szkoły, wystawy, wenisaże, reklama 

od 29,90 zł

Zamów także 

Lekki, idealny prezent do wysłania.

Szybka realizacja zleceń. 

Zawsze  niskie ceny !!!

Wizualizacja zdjęć na ścianie

Wizualizacja zdjęć na ścianie lub Kolaż

Nie wiesz jak ułożyć swoje zdjęcia na ścianie ?
Wyślij nam wymiary swojej ściany oraz zdjęcia, a my przygotujemy wizualizację dla Ciebie wraz z wyceną i podanymi formatami do wydruku.
24,90
  • Wyślij do nas swoje zdjęcia
  • Podaj wymiary ściany
  • Przygotujemy propozycje wizualizacji zdjęć na Twojej ścianie
  • Zlecenia powyżej 200 zł - projekt gratis !
NOWOŚĆ

Zobacz detale

Wszystkie wydruki ścienne drukujemy  ekologicznymi, bezwonnymi atramentami lateksowymi HP, dlatego  są w pełni  bezpieczne dla  naszego zdrowia i środowiska. Posiadaja certyfikat bezpieczeństwa Nordic Ecolabel.

Fotoboard  to wydruk zdjęcia usztywniony na piance poliuretanowej o grubości 5 mm. Zdjęcie  jest drukowane na folii, następnie naklejane na sztywną płytę piankową. Powstaje więc produkt, który bez żadnej dodatkowej oprawy może udekorować ściany.

Łatwość montażu. Fotoboard może być zawieszony bardzo szybko za pomocą specjalnej montażowej taśmy dwustronnie klejącej. Nakleimy taśmę i otrzymasz od nas gotowy produkt do zawieszenia!  

Wybierz format

Potrzebujesz nietypowy format wydruku na piance pcv ? napisz, zadzwoń lub zapytaj w naszych sklepach
Kontakt
Potrzebujesz nietypowy format wydruku na piance pcv ? napisz, zadzwoń lub zapytaj w naszych sklepach
Kliknij tutaj
Poprzedni
Następny

Może Ci się spodobać

Zdjęcie na płótnie canvas –od 34,90

Kubek zwykły ze zdjęciem – świąteczna cena  22,00

Puzzle ze zdjęciem – różne rozmiary  – 29,00

Wysyłka i czas realizacji

Zdjęcie na piance pcv

Koszt wysyłki niezależnie od  gabarytu przesyłki – 18,00

Wykonamy zlecenie najszybciej, jak to możliwe – max  3 dni robocze. Mailowo poinformujemy Cię o wysłaniu zlecenia lub możliwości odbioru osobistego.

Kurier dostarczy wysyłkę  max. do 2 dni roboczych od momentu wysłania.

Produkcja zlecenia +czas wysyłki = 5 dni roboczych

Darmowy odbiór osobisty w naszych sklepach Kodak Express w Łodzi oraz ONLINE Serwis  w Konstantynowie Łódzkim ( po uzgodnieniu telefonicznym). 

Jesteśmy eco

Nasze  Fotoobrazy – ( Canvas , Pianka pcv, Fototapety, Naklejki)   drukowane  są   ekologiczną   technologią   lateksową.  Co to oznacza ?       Druk  lateksowy  oparty jest na wodzie, w związku  z czym  nie jest szkodliwy  dla  zdrowia i środowiska,  nadaje się więc  do pomieszczeń zamkniętych  takich  jak np.  pokój  dziecięcy, sypialnia  lub pomieszczenia  publiczne np. przedszkola lub szkoły.  Wydruki  te są bezwonne            i nieparujące.  Technologia  druku  lateksowego HP  posiada  certyfikaty i atesty, potwierdzające bezpieczeństwo dla zdrowia  Nordic  Swan             (Nordic Ecolabel). Pamiętaj !  Większość sprzedawców na rynku oferuje swoje wydruki w technologii  solventowej, z uwagi na niższe koszty wytworzenia, ale zawierają one rakotwórczy związek Cykloheksanol. My stawiamy na zdrowe, nieszkodliwe i w pełni ekologiczne  materiały, bezpieczne dla Ciebie i Twoich bliskich. 

Rodzaje płatności

Nasi kurierzy

Darmowy odbiór osobisty

CH. TULIPAN  ul. Piłsudskiego 94 ,Łódż , e-mail:  cyfrowyswiat@e-world.pl     tel.  42  676-50-46,   czynny       PON-SOB  9.00 -21.00, ND  10.00-19.00 

CH. CARREFOUR  ul. Kolumny 36 ,Łódż , e-mail:  fotoserwis_lodz@e-world.pl     tel.  42  645-91-75,   czynny       PON-SOB  9.00 -21.00, ND  10.00-19.00 

ON -LINE SERWIS    ul.   Srebrzyńska 5,  Konstantynów Łódzki,       e-mail:  kontakt@papierowezdjecia.pl     tel.  502 293 668 (odbiór wyłącznie po uzgodnieniu telefonicznym)

Close Menu