Zdjęcie jako obraz na płótnie canvas

Twoje zdjęcia możesz przenieść na duży format i zamienić na obraz, który możesz zawiesić na ścianie lub podarować jako prezent swoim bliskim. zamawiaj w róznych formatach.
na prezent

Marzysz o pięknym i nowoczesnym wnętrzu? Fotoobrazy ścienne na płótnie canvas, to idealny sposób, by ożywić Twoje ściany i dodać do  wnętrza oryginalny i niepowtarzalny akcent.  Wydrukujemy dla Ciebie na płótnie błyszczącym lub matowym.  Oferujemy również szeroki wybór rozmiarów. Jeśli nie wiesz jak rozmieścić swoje zdjęcia na ścianie, skorzystaj z naszej nowej oferty „Wizualizacja zdjęć na ścianie” 

Zdjęcie na płótnie canvas

  • ekologiczny wydruk lateksowy na płótnie canvas   drukowany  na odpornym  na UV,  bezwonnym, przyjaznym dla  środowiska atramencie HP.  Bezpieczny do  powieszenia  we wnętrzu –  nie  zawiera trujących rozpuszczalników
  • odporny na wilgoć, kolory na obrazie nie wyblakną
  • fotograficzna jakość 
  • płótno naciągnięte na blejtramę  z dodatkowym uchwytem do zawieszenia

od  34,90 zł 

Zobacz także

Lekki, idealny prezent do wysłania

Szybka realizacja zleceń.

Zawsze niskie ceny!!!

Wizualizacja zdjęć na piance PCV na ścianie

Nowość

Wizualizacja zdjęć na ścianie lub Kolaż

Nie wiesz jak ułożyć swoje zdjęcia na ścianie ?
Wyślij nam wymiary swojej ściany oraz zdjęcia, a my przygotujemy wizualizację dla Ciebie wraz z wyceną i podanymi formatami do wydruku.
24,90
  • Wyślij do nas swoje zdjęcia
  • Podaj wymiary ściany
  • Przygotujemy propozycje wizualizacji zdjęć na Twojej ścianie
  • Zlecenia powyżej 200 zł - projekt gratis !

Zobacz detale

Zdjęcia na płótnie canvas  – to doskonały pomysł na galerię fotografii w Twoim domu. Możesz prezentować swoje ulubione fotografie ,portrety, krajobrazy czy inne zdjęcia pamiątkowe. W pełni bezpieczne dla Twojego zdrowia i Twoich najbliższych (certyfikat bezpieczeństwa nadruku NORDIC ECOLABEL)

Technologia lateksowa druku gwarantuje doskonałe odwzorowanie barw oraz wyjątkową  trwałość. Twój wydruk naciągamy na blejtramę, która jest wykonana z wysokiej jakości drewna sosnowego . Obrazy mają zadrukowane krawędzie i  są od razu  gotowe do zawieszenia na ścianie.

Fotoobrazy wykonujemy na  płótnie  o gramaturze 280g.  Wykonane są przez nas ręcznie, co daje gwarancje, że dopniemy wszystko na ostatni guzik i otrzymasz swój obraz w najwyższej jakości 

Wybierz format

Może Ci sie spodobać

Poduszki -różne rodzaje od 34,00  

Fotoboard  – zdjęcie na piance pcv – od 34,90

Powiększenie zdjęcia  na papierze fotograficznym   od  36,00

Wysyłka i czas realizacji

Jesteśmy eko

Nasze Fotoobrazy  na płótnie canvas  drukowane są ekologiczną  technologią lateksową. Co to oznacza?  Druk lateksowy oparty jest na wodzie, w związku z czym nie jest szkodliwy dla zdrowia i środowiska, nadaje się więc  do pomieszczeń zamkniętych takich jak np.  pokój dziecięcy, sypialnia lub pomieszczenie publiczne. Wydruki te są bezwonne i nieparujące.Technologia druku lateksowego HP posiada certyfikaty i atesty, potwierdzające bezpieczeństwo dla zdrowia Nordic Swan ( Nordic Ecolabel). Pamiętaj ! Większość sprzedawców na rynku oferuje swoje wydruki w technologii solventowej, z uwagi na niższe koszty wytworzenia, ale zawierają one rakotwórczy związek Cykloheksanol. My stawiamy na zdrowe, nieszkodliwe i w pełni ekologiczne  materiały, bezpieczne dla Ciebie i Twoich bliskich.

Płatności

Wysyłka 

Gdzie jesteśmy

CH. TULIPAN  ul. Piłsudskiego 94 ,Łódż , e-mail:  cyfrowyswiat@e-world.pl     tel.  42  676-50-46,   czynny   PON-SOB  9.00 -21.00, ND  10.00-19.00 

CH. CARREFOUR  ul. Kolumny 36 ,Łódż , e-mail:  fotoserwis_lodz@e-world.pl     tel.  42  645-91-75,   czynny  PON-SOB  9.00 -21.00, ND  10.00-19.00