Darmowa dostawa do naszych salonów w Łodzi

Wydruki na płótnie Canvas

Marzysz o pięknym i nowoczesnym wnętrzu? Fotoobrazy ścienne na płótnie canvas, to idealny sposób, by ożywić Twoje ściany i dodać do  wnętrza oryginalny i niepowtarzalny akcent.  Wydrukujemy dla Ciebie na płótnie błyszczącym lub matowym.  Oferujemy również szeroki wybór rozmiarów. Możesz wybrać opcję – odbiór  w sklepie lub z dostawą do domu.

Zdjęcie na płótnie canvas

  • ekologiczny wydruk lateksowy na płótnie canvas   drukowany  na odpornym  na UV,  bezwonnym, przyjaznym dla  środowiska atramencie HP.  Bezpieczny do  powieszenia  we wnętrzu –  nie  zawiera trujących rozpuszczalników
  • odporny na wilgoć, kolory na obrazie nie wyblakną
  • fotograficzna jakość 
  • płótno naciągnięte na blejtramę  z dodatkowym uchwytem do zawieszenia

od 34,90 zł

Zobacz także

Lekki, idealny prezent do wysłania

Szybka realizacja zleceń.

Świateczne niskie ceny!!!

Zobacz detale

Zdjęcia na płótnie canvas  – to doskonały pomysł na galerię fotografii w Twoim domu. Możesz prezentować swoje ulubione fotografie ,portrety, krajobrazy czy inne zdjęcia pamiątkowe. W pełni bezpieczne dla Twojego zdrowia i Twoich najbliższych (certyfikat bezpieczeństwa NORDIC ECOLABEL)

Technologia lateksowa druku gwarantuje doskonałe odwzorowanie barw oraz wyjątkową  trwałość. Twój wydruk naciągamy na blejtramę, która jest wykonana z wysokiej jakości drewna sosnowego . Obrazy mają zadrukowane krawędzie i  są od razu  gotowe do zawieszenia na ścianie.

Fotoobrazy wykonujemy na  płótnie  o gramaturze 280g.  Wykonane są przez nas ręcznie, co daje gwarancje, że dopniemy wszystko na ostatni guzik i otrzymasz swój obraz w najwyższej jakości 

Wybierz format

Potrzebujesz nietypowy format Fotoobrazu ? Napisz, zadzwoń lub zapytaj w naszych sklepach.
Kliknij tutaj
Potrzebujesz nietypowy format Fotoobrazu ? Napisz, zadzwoń lub zapytaj w naszych sklepach.
Kliknij tutaj
Poprzedni
Następny

Może Ci się spodobać

Poduszki -różne rodzaje od 34,00  

Fotoboard  – zdjęcie na piance pcv – od 29,90

Powiększenie zdjęcia  na papierze fotograficznym   od  33,00

Wysyłka i czas realizacji

Zdjęcie na płótnie canvas

Koszt wysyłki niezależnie od gabarytu  -18 zł

Wykonamy zlecenie najszybciej, jak to możliwe -max 3 dni robocze. Mailowo poinformujemy Cię o wysłaniu zlecenia lub możliwości odbioru osobistego.

Kurier dostarczy wysyłkę max. do 2 dni roboczych od momentu wysłania.

Produkcja zlecenia +czas wysyłki = max. 5 dni roboczych

Darmowy odbiór osobisty w naszych sklepach Kodak Express w Łodzi oraz ON-LINE serwis w Konstantynowie Łódzkim (po uzgodnieniu telefonicznym).  

Jesteśmy eco

Nasze Fotoobrazy  na płótnie canvas  drukowane są ekologiczną  technologią lateksową. Co to oznacza?  Druk lateksowy oparty jest na wodzie, w związku z czym nie jest szkodliwy dla zdrowia i środowiska, nadaje się więc  do pomieszczeń zamkniętych takich jak np.  pokój dziecięcy, sypialnia lub pomieszczenie publiczne. Wydruki te są bezwonne i nieparujące.Technologia druku lateksowego HP posiada certyfikaty i atesty, potwierdzające bezpieczeństwo dla zdrowia Nordic Swan ( Nordic Ecolabel). Pamiętaj ! Większość sprzedawców na rynku oferuje swoje wydruki w technologii solventowej, z uwagi na niższe koszty wytworzenia, ale zawierają one rakotwórczy związek Cykloheksanol. My stawiamy na zdrowe, nieszkodliwe i w pełni ekologiczne  materiały, bezpieczne dla Ciebie i Twoich bliskich.

Rodzaje  płatności 

Nasi kurierzy

Darmowy odbiór osobisty

CH. TULIPAN  ul. Piłsudskiego 94 ,Łódż , e-mail:  cyfrowyswiat@e-world.pl     tel.  42  676-50-46,   czynny   PON-SOB  9.00 -21.00, ND  10.00-19.00 

CH. CARREFOUR  ul. Kolumny 36 ,Łódż , e-mail:  fotoserwis_lodz@e-world.pl     tel.  42  645-91-75,   czynny  PON-SOB  9.00 -21.00, ND  10.00-19.00 

ON -LINE SERWIS    ul.   Srebrzyńska 5,  Konstantynów Łódzki,       e-mail:  kontakt@papierowezdjecia.pl     tel.  502 293 668 (odbiór wyłącznie po uzgodnieniu telefonicznym)

Close Menu